Noord Brabant

Noord Brabant

De trainers op deze pagina zijn opgeleid door het Instituut voor Mindfulness. 
Zij hebben de Opleiding tot Trainer in MBSR/MBCT bij het Instituut afgerond.


Betty Bloemendal

Mindfulnesstrainer MBSR/MBCT voor GGZ Oost Brabant. 
Trainingen met open inschrijving in Uden. 
06 - 202 49 655  
info@bbtmindfulness.nl 
www.bbtmindfulness.nl 


Anne de Boer

Carmelietenstraat West 8 
5831 DR Boxmeer 
0485 - 577 297  
am.de.boer@ggzoostbrabant.nl 
amdeboer@hccnet.nl 


Karin Bosveld

counselor en mindfulnesstrainer
Trainingen met open inschrijving en op aanvraag voor werkenden in het onderwijs
06 - 24 590 980  
kbosveld@gmail.com  / karin@karinbosveld.com  
www.karinbosveld.com    


Mien Coenegracht

Grotestraat 71-A 

5836 AC Sambeek 
048 - 557 85 12  
06 - 338 446 45  
samma-sati@hotmail.com 
www.mindfulness-samma-sati.com 


Joost Geurts

MBSR mindfulnesstrainingen 
Lange Nieuwstraat 269 
5041 DE Tilburg 
Joost.Geurts@home.nl 


Paul van Gogh

Gemertseweg 88 
5841 CE Oploo 
06 - 18 11 90 52  
paulvangogh@gmail.com 


Nelleke Heinkens

Trainer Mindfulness MBSR -MBCT 
Bergen op Zoom en omstreken 
voor particulieren en bedrijven. 
06 - 136 21 887  
mindfulness@hierinnu.nl 
www.hierinnu.nl 


Ellen Hendrickx

Mindfulnesstrainer en yogadocent regio Breda. 
Groepstrainingen met open inschrijving en individuele sessies. 
0161 - 432 123  
ehendrickx71@gmail.com 
www.bredayoga.nl 


Ronald Hochstenbach

Praktijk voor Mindfulness 
Trainingen met open inschrijving en in company. Regio Eindhoven, Waalre 
Valkenswaard, Leende, Heeze, Geldrop, Nuenen, Helmond Peelzoom 
Mindfulness Trainer MBSR 
Jungiaans - en Psychodrama Therapeut / Coach 
06 - 52 371 235  
info@mindfulnesstrainingen.info 
www.mindfulnesstrainingen.info 
www.trainingencoachingtherapie.nl 


Sigrid Hoppener

Mindfulness trainingen met open inschrijving 
Voor particulieren en bedrijven 
In Den Bosch en omgeving 
06 - 411 64 505  
s.hoppener@gmail.com 
www.essare.nl 


Conchita van Iersel Esche

Mindfulnesstrainer MBSR categorie 1 
Aandacht-Mindfulnesstrainingen met open inschrijving in Eindhoven 
Zaden van Aandacht - Zaden van compassie 
Praktijklocatie: Sophia, Sint Theresiaplein 7, 5652 EV Eindhoven 
06 - 1747 6745  
conchita@zadenvanaandacht.nl 
www.zadenvanaandacht.nl   - www.heartfulness.nl 


Johan Machielsen

Psycholoog, Mindfulnesstrainer en Burnoutcoach 
Zelfstandige praktijk 
Mindfulnesstrainingen omgeving Antwerpen en Breda 
Zwanenstraat 78, 2560 Nijlen 
+32 485/858072 
johan.machielsen@telenet.be 
www.leefhetleven.be 
www.zero-point.nl 


Laura Quartero

rainer Mindfulness MBSR / docent Tai Chi-Qigong 
Groepstrainingen voor particulieren en bedrijven 
06 – 28 40 03 29  
info@simplesse.nl 
www.simplesse.nl 


Maria Veraart

MBSR trainingen op open inschrijving als ook specifiek voor mantelzorgers 
Langendijk 10, Tilburg 
06 - 306 063 10  
info@mariaphc.nl 
www.mariaphc.nl 


Monique Verhulst

Bedrijfsleven (Nederland) en groepstrainingen met open inschrijving 
(Breda) 
MBS Trainingen 
Egeltjeslaar 7, 4854 GN Bavel 
076 - 561 11 12  
monique@mbstrainingen.nl 
www.trainingmindfulness.net 


Sjef Vermeer

Trainer mindfulness 
Individuele en groepstrainingen voor particulieren, (semi)overheid en bedrijven 
06 - 13 77 1868   
sjef.vermeer@aol.nl 
www.mindfulnesscentrumbrabant.nl 


Thea Wienese


Stressreductie door Aandachttraining 
voor Particulieren, voor Bedrijven en Overheid 
Postbus 7, 5575 ZG Luyksgestel /Nederland 
+32 (0)11 - 55 30 70  / +31 (0)6 - 54 64 20 80  
wienese@gmail.com 
www.be-mindful.be 
informatie op aanvraag

Contact opnemen

Neem contact met ons op via ons contactformulier.

Instituut voor Mindfulness
Boslaan 8
9449 PS  Nooitgedacht

T: 0592 - 24 22 71

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van onze bij- en nascholingen.