Gelderland

Gelderland

De trainers op deze pagina zijn opgeleid door het Instituut voor Mindfulness. 
Zij hebben de Opleiding tot Trainer in MBSR/MBCT bij het Instituut afgerond.


Lieneke Akkerman

Lichaamsgericht therapeut, Coach en Mindfulness trainer  MBSR
groepen met open inschrijving
Minister Elandstraat 15, Nijmegen
06 - 10 418 213
Lienekeakkerman@gmail.com 


Jorrit Berends

Mindful in de hectiek 
Karhulstraat 100, 7339 AG Ugchelen 
06 - 519 06 520  
info@jorritberends.nl  / www.jorritberends.nl 
Mindfulness MBSR trainingen: www.leefinaandacht.nl 


Jan-Paul Buijk

Ventro, weerbaar en vitaal 
Zutphenseweg 37, 7251DH Vorden 
06 - 2251 3841  
jpbuijk@ventro.nl 


Ronald de Caluwé

Roggestraat 141, 7311 CC Apeldoorn 
Leef in Aandacht 
Trainingslocatie: 
Jean Monnetpark 43, 7336 BB Apeldoorn 
info@leefinaandacht.nl 
www.leefinaandacht.nl 


Mieke Degenaar

mindfulness- en compassietrainer 
Kapelstraat 56, 4061 RD Ophemert 
0344 - 651 103  
www.aspect.nu 


Fred Dijk, lid VMBN

Regio Zwolle, Deventer, Apeldoorn 
info@studereninaandacht.nl 
Certificaat `.B’ behaald


San van Halen

Gezondheidscentrum de Gaikhorst 
De Gaikhorst 2, 7231 NB Warnsveld/Zutphen 
06 - 343 51 399  
info@focuspsycholoogzutphen.nl 
www.focuspsycholoogzutphen.nl 
regelmatige 8-weekse trainingen met open inschrijving


Raymond Ho-A-Fat - Kuiper

GAIA Mindfulness
Henri Dunantlaan 6, 7312 BE Apeldoorn
06 - 52 390 219
info@gaia-apeldoorn.nl  
www.gaia-apeldoorn.nl  


Ineke Hospers

Mbsr/mbct trainer 
Hindestraat 32, 6531 KJ  Nijmegen 
024 - 355 94 28  
Ineke.hospers@glazenkamp.net 


Angela van der Hout

MBSR trainer Categorie 1 
MindfulGenieten 
Buntwal 9, 3864 MX Nijkerkerveen 
www.mindfulgenieten.nl 
angela@mindfulgenieten.nl 


Suze Huson

Wijkseweg 15, 7396 BC Terwolde 
0571 - 290 975  
suze@suzehuson.nl 
www.suzehuson.nl 


Hetty Jansen

Tolhuis 2534, 6537 MK Nijmegen 
024 - 361 36 04  
hcmjansen@planet.nl 
h.jansen@psy.umcn.nl 


Mijke Janssen

Bosstraat 65, 6942 HG Nieuw-Dijk / Didam 
Moment, trainingen in mindfulness 
06 - 28 590 657  
www.beniknumindful.nl 
mijke_janssen@hotmail.com 


Rudi Korthuis (vrouw)

Praktijk aan huis: Ubbergseveldweg 103E, Nijmegen 
Trainer MBSR  / Trainer MBCL 
8-weekse Individuele Training MBSR 
info@mijnkeerpunt.com 
www.mijnkeerpunt.com 


Dr. Johan Karremans

Piet Heinstraat 23 
6512 GR Nijmegen 
06 - 16 805 575  
karremansjohan@gmail.com 


Ferdi Keppels (vrouw)

werkzaam als humanistisch geestelijk verzorger in psychiatrie 
basistrainingen mindfulness aan medewerkers (Doetinchem, Warnsveld, eo) 
certificaat MBSR/MBCT 
088 - 933 4515  
f.keppels@ggnet.nl 


Marcel van Kuik

Wageningen 
MBSR-trainer en geestelijk verzorger Justitie 
0317 - 422 145  
mvkuik@yahoo.com 


Simone Lips

Nijmegen 
Mindfulnesstrainer en psychologe 
mindfulnesstrainingen en retraites open inschrijving, mindfulness voor jongeren www.mindfulmoving.nl 
info@mindfulmoving.nl 


Mathilde Lub

Arnhem


Renée Metzemaekers, lid VMBN

Mindfulness- en compassietrainer 
Verbonden aan het Radboud UMC 
Centrum voor Mindfulness 
Renee.Metzemaekers@radboudumc.nl 
024 - 36 18 915 


Drs. E. Ouwehand

MBSR trainer en geestelijk verzorger bij Altrecht GGZ 
Ervaring met het geven van MBSR trainingen in forensische settingen (gevangenis en tbs kliniek) en aangepaste mindfulnesstrainingen in de klinische en ambulante GGZ 
Hoofdstraat 17 - 6916 AA Tolkamer 
030 - 20 13 915  
evaouwehand@xs4all.nl 


Leonie Poels

Mindfulnesstrainer
Aragónstraat 20c
6663 NH Lent
06-22 91 48 76   
leonie@gizzmo.nl  


Marianne Siemerink-Spanjer

Mindfulnesstrainer MBSR / MBCT. 
Stressreductie door Aandachttraining voor Particulieren, Bedrijven en Overheid. 
Open inschrijving voor 8-weekse training op woensdagavond, 4x per jaar. 
Trainingen in Eibergen en Hengelo. 
www.vriendelijkeaandacht.nu 
info@vriendelijkeaandacht.nu 


Ancilla van Steekelenburg

Hindestraat 26, 6531 KJ Nijmegen 
024 - 323 86 66 
MBSR en Mindful Parenting 
www.mindfulnessnijmegen.nl 


Marlijn Verplanken

Marlijn Mind&Body 
Kloosterdijk 4a, 7121 LK Aalten 
06 - 241 470 81  
www.marlijn-mindbody.nl 
info@marlijn-mindbody.nl


drs. Sietse Visser

Geeft MBSR in justitiële inrichtingen
Hoofdstraat 17
6916 AA Tolkamer
Piscator00@xs4all.nl  



Vera van de Waarsenburg

Psychologenpraktijk Zicht 
Gezondheidszorgpsycholoog 
Biesdelselaan 25, 6881 CB  Velp 
06 - 543 24 123  
vera@psychologenpraktijkzicht.nl 
www.psychologenpraktijkzicht.nl 


Guus Went

Nijmegen 
trainer MBSR, instructeur Vipassana-meditatie 
8-weekse mindfulnesstrainingen (open inschrijving) 
mindfulnesstrainingen in bedrijven/organisaties 
024 - 373 88 89  /  06 - 20 430 337  
guus@achtzaamheid.nl 
www.achtzaamheid.nl 

Contact opnemen

Neem contact met ons op via ons contactformulier.

Instituut voor Mindfulness
Boslaan 8
9449 PS  Nooitgedacht

T: 0592 - 24 22 71

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van onze bij- en nascholingen.